Lietošanas instrukcija Alcozar

Alcozar – uz dabīgu sastāvdaļu bāzes izstrādāti pilieni, tie efektīvi palīdz cīnīties ar alkohola atkarību un tās sekām un paģiru sindromu. Atkarīgiem cilvēkiem un viņu tuviniekiem pilienu lietošana pacientiem kļūs par jaunu posmu prātīgā dzīvē bez alkohola.

Kā to lietot, lai atbrīvotos no alkohola atkarības?

Lai sasniegtu Alcozar maksimālu efektivitāti, jums stingri jāievēro tā lietošanas instrukcijas. Kā lietot, pamatnoteikumi:

  • Paņemiet 10 pilienus kopā ar pārtiku vai šķidrumu;
  • Vismaz 2-3 reizes dienā;
  • Nepārtrauciet ārstēšanu vismaz 30 dienas.

Katrai personai kursa ilgums var būt atšķirīgs. Atkarībā no alkohola atkarības pakāpes, ķermeņa stāvokļa un pacienta iekšējā stāvokļa speciālists var ieteikt dažādus ārstēšanas un zāļu lietošanas ilgumus. Alcozar var lietot vienu pašu vai kā daļu no visaptverošas programmas, jo tā dabiskais sastāvs labi savienojas ar citām vielām.

Kā produkts darbojas?

lietošanas instrukcija Alcozar

Alcozar zāļu darbs ir sadalīts vairākos galvenajos posmos. Pirmajā posmā tā ir vērsta uz ķermeņa fizisku atjaunošanu. Pastāvīga alkohola lietošana kaitē orgāniem, maina asins sastāvu un ietekmē vispārējo pašsajūtu. Lietojot Alcozar Latvijā, pacienti novēroja pakāpenisku vielmaiņas atjaunošanos un normalizēšanos, tiek izvadīti atkritumi un toksīni, nodrošinot atbrīvojumu no alkohola negatīvās ietekmes. Atjaunojas nervu sistēma. Dabiskie antidepresanti un nomierinošie līdzekļi var normalizēt miegu, novērst aizkaitināmību un uzlabot vispārējo garastāvokli. Šī visaptverošā pieeja ļauj atbrīvoties no paģirām un normalizēt fizisko un psiholoģisko stāvokli.

Lietošanas indikācijas

Galvenā indikācija Alcozar lietošanai ir alkoholisma ārstēšana un profilakse. Atkarību no alkohola var atpazīt pēc vairākām pazīmēm:

  • Vēlme lietot alkoholu rodas pārāk bieži un var pāraugt apsēstībā.
  • Problēmas noliegšana: neskatoties uz lietošanas biežumu, daudzi cilvēki noliedz savu atkarību.
  • Atmiņas zudums: pēc alkohola lietošanas cilvēks neatceras, kas ar viņu notika, kur viņš bija, ar kādiem cilvēkiem.
  • Vainas sajūta, ka pacients noslīkst ar alkoholu.
  • Depresija, kas rodas paģiru laikā.

Galvenais atkarības ārstēšanā ir apzināties, ka problēma ir, un vēlme pārtraukt dzeršanu.

Kontrindikācijas

Pateicoties tā dabiskajam sastāvam, Alcozar ir minimāls kontrindikāciju skaits. Vienīgās kontrindikācijas ir individuāla neiecietība pret atsevišķām zāļu sastāvdaļām. Pilieni ir saderīgi ar dažādiem medikamentiem un uztura bagātinātājiem.